| Adryannn a întrebat:

Ziceti-mi si ie cateva GTA-uri (san andreas, vice city ) mod-uri sau jocuri asemanatoare care sa mearga la un calculator cu 512 RAM

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...la jocurile din ziua de azi nu prea mai ai ce sa joci.Eu am 256 RAM si tare as vrea san andreas! Oricum, iti merge gta 1, gta 2, gta 3, vice city si san andreas(la san andreas merge mai greu), dar sa nu uiti ca trebuie sa ai si hard disk bun si placa video! Pa

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

San andreas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Snow Andreas, San Andreas, 3, Bucuresti, Romania, Romania2...

| florin9316 a răspuns:

Sa iti arunci pc pe geam?:d