| Effyyyy a întrebat:

Ziceti-mi si mie trucuri de castigat monede hi5 in afara de bara(tools)toolbar hi5.

Răspuns Câştigător
| LoReDaNa a răspuns:

Buna
Creditele le poti obtine ori cumparandu-le cu monede hi5, care ulterior au fost cumparate cu bani reali, ori prin completarea cupelor+fundita.

Completarea cupelor se realizeaza astfel: dupa ce plantezi o leguma sau un fruct ori ingrijesti un animal, ti se dau numarul de obiecte ce trebuie implinite pentru. castigarea unei cupe.Trebuie sa castigi 3 cupe, ultima fiind fundita care iti aduce creditele.

funda?