| GeorgianaMihaela9910 a întrebat:

A facut cineva vaccinul anti covid? Cum s-a simtit dupa aceea, a avut reactii adverse?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
Răspuns Câştigător
| J0B0MAT a răspuns:

Cunosc vreo câteva persoane. Unele s-au simțit puțin mai obosite, altele au răcit, altele diverse alte simptome precum durere de cap, greață, simptome destul de mici.

| GeorgianaMihaela9910 explică (pentru J0B0MAT):

Multumesc

| J0B0MAT a răspuns (pentru GeorgianaMihaela9910):

Cu plăcere! Mulțumesc și eu!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vreo 200.000 oameni deja. Unii au mai avut si reactii mici.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, am făcut vaccin și reluare. Absolut nici un simptom, nimic. Am 75 de ani.

| badpanda a răspuns:

Este cam devreme.Sa vedenm ce probleme au peste 6 luni daca se infecteaza cu Covid.Cauta despre vaccine- enhanced disease.
Eu sunt provaccin dar tehnologia mARN este altceva.