| anonim_4396 a întrebat:

Acum 17 zile m-am văzut cu cineva care a venit din Anglia, nu am stat mult cu persoana și zilele astea nu am avut nimic dar am inceput sa tusesc rău, mai am și stafilococ și am probleme cu gatul, mai ales că am băut chestii reci și nu am voie, dar de aseară tusesc mereu și am ceva in gat, e posibil sa am corona și să fi fost asimptomatica in acest timp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai racit dar nu ai covid, esti doar panicată de atîtea stiri de la televizor, cel mai bine mergi maine dimineata la medicul de familie sa te consulte.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Tu ce varsta ai? Sănătate multă.