| Cduncfujndf a întrebat:

Acum cu toată chestia asta cu coronavirusul... când ne întoarcem la școală, se mai dau bursele de merit?

14 răspunsuri:
| Cduncfujndf explică:

Mda...la mine greșala a fost de la autocorector, dar tu ce scuză ai? ( Pentru că ai și tu vreo 2-3 greșeli acolo) laughing

| andiceasu95 a răspuns (pentru Cduncfujndf):

Ai auzit de sarcasm?

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Cduncfujndf):

Te faci de cacao si mai mult spunand care are 2-3 greseli acolo.

| Cduncfujndf explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Păi ăsta e adevărul. După virgulă a scris cu literă mare, a pus doi de "o" în loc de unul ( după cum am zis unul e scris și cu literă mare), și a scris " înveți" cu cratimă...Mda deci chiar a făcut greșeli și m-a deranjat că s-a legat de mine cu chestia asta. Mai ales că a insinuat că nu ar trebui să i-au bursă de merit pentru că am făcut o greșală. În plus da chiar am greșit, pentru că folia de sticlă a telefonului meu este spartă și acoperă unele litere și autocorectorul, așa că nu pot să văd bine unele cuvinte și litere, mai ales dacă lumina soarelui sau a becului se reflectă în telefon.
Și nu consider că m-am făcut de cacao, răspunzându-i cu aceași monedă.
Dacă nu știa răspunsul nu ar fi trebuit să se bage în discuție, la fel cum nici tu nu ar fi trebuit să o faci.
Știu, e un răspuns lung, dar îmi place să arăt de ce sunt în stare.hee hee

| Cduncfujndf explică (pentru andiceasu95):

Nu îmi pare rău nu am auzit de așa ceva. Din păcate locul din care provin nu are așa ceva. În caz că nu te-ai prins, nu sunt de aici. laughing

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru Cduncfujndf):

Tocmai ai fost in stare de alte greseli gramaticale: "i-au", "aceeasi", "greseala", n-ai pus virgula dupa "Mda", nici inainte de "da, chiar am gresit".

Oricum, ceea ce a facut persoana aceea mai sus se cheama ironie. N-ai prea auzit de asa ceva.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Pe mine m-a autocorectat TPU la "aceeasi" si la "greseala". Pe tine te lasa sa le scrii gresit.laughing

| Cduncfujndf explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Da, exact ce am zis, am probleme cu autocorectorul și cu ecranul telefonului...îmi e destul de greu să scriu corect. Mai ales că și tastatura merge destul de greu.
Și...am zis că nu am auzit de ironie sau sarcasm. Ce nu înțelegi? Nu sunt de aici!

| Cduncfujndf explică (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

Da mă lasă să scriu greșit...pentru că am probleme și cu site-ul. Dacă nu înțelegi, telefonul meu e o mare problemă. Trebuie să îl resetez.

| kevin9 a răspuns:

Se va repeta anul laughing xD

| ClaudiuMadalin1999 a răspuns:

Cel mai probabil nu, pentru ca e posibil sa nu mai aibe fonduri pentru burse. Chiar daca se dau, cel mai probabil vor fi mult mai mici.

| Riritgeshhs a răspuns:

Copile, sincer eu cred ca se îngheață anul școlar, cel puțin sper.

| Cduncfujndf explică (pentru Riritgeshhs):

Anul nu se îngheață, deși și eu speram să o putem lua de la început.

| Riritgeshhs a răspuns (pentru Cduncfujndf):

Dacă prostia asta nu se termină până la sfârșitul lunii iunie, atunci există toate șansele să se înghețe.