| SideBySide11111 a întrebat:

Am si eu o nelamurire, caut pe net si nu gasesc o informatie exacta, posibil sa nu caut eu cum trebuie. Ce restrictii vor intra in vigoare de maine 25.09. 2021 in Bucuresti? Va deveni masca obligatorie pe strada?
Va rog sa-mi raspundeti daca este cu putinta si daca sunteti mai bine informati!

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In josul paginii, pe Scribd, ai Hotararea de astazi: https://bit.ly/3lWOx4j

Răspuns utilizator avertizat