| Anonim1447799 a întrebat:

Buna, ce ziceți, o sa se închidă școlile? Eu zic ca după alegeri numărul va creste și școlile se vor inchide, voi ce spuneti?

6 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Presupun ca la fel ca tine cred. Desi e irelevant pentru mine tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nene ca vin parlamentarele daca se inchdi acum se pierd parlamentarele nu e greu de inteles

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, chiar sunt sanse mari sa se inchida. Iti tin pumnii. laughingwinking

| Anonim1447799 explică (pentru anonim_4396):

Ce bine ar fi, mulțumesc happy

| Catalin77945 a răspuns:

La cum merge acum, se inchid inainte

| TheWhiteDemons a răspuns:

Daca scolile le inchid sa ne protejam de virus, de ce mai alegem sa votam? Acolo nu te imbolnavesti in multimea de oamenii? Mai bine nu am mai vota, oricum ar fi nu se va schimba nimic iar scolile se vor amana din ce in ce mai mult, viitorul este in ceata pentru noi si nu stim o posibila solutie