| anamaria82726 a întrebat:

Se stie ceva de deschiderea magazinelor de haine din mall-uri? Nu prea urmaresc noutatile))

15 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,poti cumpara haine online de pe diferite magazine online!
AboutYou etc.

| anamaria82726 explică (pentru anonim_4396):

Stiu si eu asta, doamne. Nu are legatura cu intrebarea!

| anonim_4396 a răspuns (pentru anamaria82726):

Ba are!
Am zis ca nu s-au deschis mall-urile!
Pana se deschid am scris ca poti cumpara articole vestimentare de pe magazine online!

| anamaria82726 explică (pentru anonim_4396):

Si tu crezi ca eu nu stiu ca nu s-au deschis mall-urile? Am scris si in intrebare asta. Si crezi ca nu stiu de magazinele online? Ca doar ma uit si eu. Doar ca prefer sa imi iau din magazin ca sa le si probez. Limiteaza-te la intrebarea pe care am pus-o.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anamaria82726):

Las-o asa...

| anamaria82726 explică (pentru anonim_4396):

Yessir

| Justme79 a răspuns:

Bună eu sunt din Pitești și fin câte am înțeles de la cineva posibil după 15 iunie happy

| anamaria82726 explică (pentru Justme79):

,,posibil,,))))si asa mai e mult pana si le 15

| Justme79 a răspuns (pentru anamaria82726):

Știu dar măcar atunci sa se deschidă happy

| OttoVonAegyssus a răspuns:

Nu. Îl cel mai rău caz lucrezi pentru stat pe un salariu de nimic sau îți găsești ceva la un
penitenciar... se știe o dată exactă, proprietarii de mall-uri au semnat o scrisoare prin care se cere dreptul de a le deschide.

| OttoVonAegyssus a răspuns:

Nu băga în seamă comentariul anterior, se pare că sa copiat și ultimul text pe care il salvasem în tastatură big grin. Deci, din câte se pare nu se știe o dată exactă, proprietarii de mall-uri au semnat o scrisoare prin care se cere dreptul de a le deschide.