| FredericChopin a întrebat:

Buna seara, e adevarat ca de maine revine masca peste tot? Multumesc, seara buna

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
Răspuns Câştigător
| MarianAlexandru23 a răspuns:

Salutare!
Nu, nu revine masca obligatorie, ea in continuare, o sa fie doar recomandata dar nu obligatorie!

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Vor fi folosite in mediu cu praf.

| gabicoo a răspuns:

O sa revină pe post de chiloței și sutien! Legate cate două!

| Lightdark a răspuns (pentru Brizbriz):

Bro am dat din greșeală peste această întrebare eu in timpul liber mai umblu așa pe TPU și m-am prăpădit de ras foarte foarte tare faza cu mascalaughing) laughing)) laughing)

| 1997onur a răspuns:

Serios? deja revine... (

| mont a răspuns:

Este fals!

| KevinLevin a răspuns:

Nu mai asculta tot ce se spune sunt fake newsuri prin Toamna s-ar putea sa revina purtarea masti ca acum virusul doarme