| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU!
Fumatul reprezintă o contraindicatie cand vine vorba de vaccinul anti Covid 19?
Mai exact se poate fuma imediat după vaccin sau inainte?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Se poate fuma si in loc. happy

| J0B0MAT a răspuns:

Nu. Alcoolul este.

| Brizbriz a răspuns:

Cum era aia...
un strainez se duce la doctor si la sfarsit intreaba:
"ce trebuie sa fac sa fiu in regula?"
un roman inschimb...
"pot sa beau?"

la tine e cu fumatul, TARE big grin

| KR0N5TADT a răspuns:

Fumatul nu este contraindicat. Mai ales cânepa.