| Dhdhhdhfhfh a întrebat:

Bună TPU.
Prietenul meu cel mai bun din clasa mea de la școală a luat covid.
Iar eu am întrat în contact cu el dar am avut masca de protecție pusa și nu am dat deloc jos.Am făcut 2 teste și a ieșit negativ. Însă întrebarea mea este dacă un coleg din clasa mea a luat covid s-ar putea sa trecem pe online?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pentru doar unul, nu.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Deci toata intrebarea ta... se lega de online pana la urma.

Probabil ca nu o sa treceti online. Insa... posibil este orice, dar probabilitatea ar fi una mica.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Depinde de cum o sa pice zarurile. Imbecilii astia efectiv fac totul la ghici. Ai auzit probabil ca a zis inaptul ala de ministru ca ei se "deconecteaza" de numarul de cazuri si o sa treaca in online cand vrea *** lor.

| Nirvanaaa a răspuns:

Da, e posibil. Însă depinde de decizia școlii.

| Legion7X a răspuns:

Depinde câți sunt descoperiti infectați. Totuși este bine că ai stat cu mască permanent.

| GAMERQUEEN2021 a răspuns:

Da treceti in online