| ZozoKitty a întrebat:

În Constanța la Vivo Mall sunt deschise standurile cu mâncare (KFC, MCDonald's)? În afară de acestea unde mai găsesc în Constanța un KFC sau un McDonald's deschis?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Da, la Vivo sunt deschise McDonalds si KFC dar doar sa iei la pachet, ca sunt ingradite mesele si scaunele. KFC mai e in centrul TOM - Carrefour, e la City Park, McDonalds e si la Tomis Mall (parter), si la Vivo si la McDrive - Delfinariu si la City Park.

| edit28 a răspuns:

Deschise doar cu mancarea la pachet, la terasa (daca au), sau livrata acasa.