| Girly97 a întrebat:

Buna ziua! Mi-am facut a treia doza Pfizer pe 4 martie. Cand pot face a patra doza si unde? Multumesc.

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Prin septembrie la medicul de familie.

| blackann a răspuns:

Neaparat sa faci si a 7a doza.
am inteles acum ce ti-a afectat creierul de crezi ca vei avea dosar penal pentru ca ai transferat 10 ron intr-un cont bancar gresit. si ca ai diabet pentru ca bei multa apa. si ca senzorii pentru amprenta de la telefon te afecteaza. ca degetele sunt sensibile si daca iti postezi iban-ul iti vor fura bani din cont. si multe altele... cum de ti-ai facut vaccinul? nu crezi ca ti-au implantat un cip? si d-aia ai creierul in halul asta de afectat?

| RaduRobertRO a răspuns:

Oriunde, eu stiu ca la minim 6 luni, depinde de anticorpi nu de timp. Nu merita sa faci dozele astea asa doar sa fie.

| Utilizatornew25 a răspuns:

Buna, aproximativ în septembrie prin medicul de familie! Sper ca te am ajutat!