| SacuiuRobert926 a întrebat:

oare zborurile catre Sua sunt disponibile inspre si dinspre? Sua e considerat zona cu risc scazut de covid 19. Oare Romania suspenda zborurile spre zona galbena?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
7 răspunsuri:
| Legion7X a răspuns:

Cum sa fie considerată zona cu risc scăzut de covid 19 SUA? Este cu cel mai ridicat risc, este un Continent cu foarte multe orase mari aglomerate. Unii poartă masca alții nu poartă, mai si protestează contra ei. Dacă iese Biden America este în râpă. Ala are 77 de ani este lemn putred si abia merge, pe Youtube americani vobesc că ar avea probleme de demență.

| SacuiuRobert926 explică (pentru Legion7X):

PAI este o populatie extrem de mare, e normal sa fie asa de multe.

| Balalau95 a răspuns:

"Sua e considerat zona cu risc scazut de covid 19"
cum e vremea in norii in care traiesti tu?!?
cel mai mare numar de infectati din lume si tu o pui la risc scazut
https://www.worldometers.info/coronavirus/

| SacuiuRobert926 explică (pentru Balalau95):

Https://www.cnscbt.ro/......-2020/file
https://www.cnscbt.ro/......-2020/file
si spune-mi ceva daca ai imparti cazurile din sua la 328 si ale romaniei la 19 o sa vezi ca e mai mare Romania decat al sua, e in zona verde a romaniei.

| Romanul1985 a răspuns:

Cauta si tu pe net, ai Huawei sau ce?

Răspuns utilizator avertizat