| Hyacinth a întrebat:

Care vaccin e mai bun?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Conform procentajului de protectie, se pare ca Pfiser este castigatorul!

https://www.youtube.com/watch?v=K3odScka55A

| doctorandus a răspuns:

Eu am facut Comirnaty si se pare ca are cele mai putine reactii secundare dintre toate vaccinurile contra Covid.

| gabicoo a răspuns:

Pălinca!
laughing

| gabicoo a răspuns (pentru gabicoo):

Eu am facut Pfizer!

| Celcestietot a răspuns (pentru gabicoo):

Switzer ala laughing

| Lukasssz a răspuns:

Pfizer sau moderna

| UserRo10 a răspuns:

Toate fac acelasi lucru. Conteaza tehnologia din spatele vaccinului. Eu am ales sa folosesc Pfizer pentru noua tehnologie folosita arn mesager.

| Flavianadx a răspuns:

Corect. Sa ne intrebi peste 10 ani. Cei care vor mai putea tasta, iti vor raspunde laughing
Pana atunci... cel mai e bun e cel pe care nu-l faci. laughing

| salieri84 a răspuns:

Toate sunt bune, atata vreme cat de incumeti sa le faci.

| SkateFunk a răspuns:

Ala anti prostie daca s-ar face ar fi nr1

| Verttigo a răspuns:

De bun, nu cred că îl mănânci. Eventual mai eficient iar asta mai durează până se publica niște date oficiale, clare.