| OnePiece a întrebat:

Credeti ca Diana Sosoaca ar trebui sa faca puscarie pentru zadarnicirea combaterii bolilor?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
18 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu, ar trebui felicitata, o dată cu COVID știm ce oameni trăiesc in rromania, daca si savanți vin in tara sa înțeleagă asemenea specimene, sosească e doar vocea romanului, ala care e încă in copac

| RAY a răspuns:

Mai demult a functionat asa ceva (Horea, Closca,... )
in ziua de azi ar creste exponential furia si totodata entuziasmul simpatizantilor cu 3 clase.

Ce comparație cretina, aia au luptat pentru țărani asupriți nu sa răspândească rahaturi

| RAY a răspuns:

Cine a insultato omule, ce ai citit tu

| Monst a răspuns (pentru RAY):

Am inteles tot ce ai scris tu.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ar face pușcărie pentru niste vorbe ar legitima o si mai mult in fata fanilor ei care nu ar intelege nimic

| NLS a răspuns (pentru suntserios):

Asa mi se pare si mie.
Mai demult a functionat asa ceva (Horea, Closca,... )
in ziua de azi ar creste exponential furia si totodata entuziasmul simpatizantilor cu 3 clase.
Si totusi, cumva trebuie oprita neb...pardon, femeia.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu pușcărie ci azil de nebuni.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da.
Cred ca urmeaza. Zadarnicirea combaterii bolilor e doar una din infractiuni.

| GabiDumitrescu a răspuns:

ZCB? Doar atit? Eu as baga-o la genocid.

| Hammurabi a răspuns:

Dacă vreți să mai fiți liberi în țara voastră și să vă mai bucurați de ce v-au lăsat strămoșii (atât cât a mai rămas), ar trebui să apărați dreptul orcărui tâmpit de a putea spune liber orice îi trece prin cap.
Inclusiv pe Șoșoacă, chiar dacă e zmintită și spune numai idioțenii.
Când ne vor "alinia" pe toți, va fi vai de c*rul nostru.

| Lukasssz a răspuns:

DA

| Lukasssz a răspuns:

Ma mir cum inca nu e la puscarie la cate rele a facut.

| Werrich a răspuns (pentru Lukasssz):

Parlamentarii au imunitate pe timpul mandatului.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| Daniel323 a răspuns:

Face parte din spectocol.A fost doar un pion.
Nu vedeti padurea din cauza copacilor.

| MariaEElena0505 a răspuns:

Ar trebui pedepsita pentru răspândirea de fake news. Toți care răspândesc asemenea zvonuri ar trebui sa fie pedepsiți. Oamenii mor din 2 in 2 minute…iar ei se joaca de a "nu exista covid".