| Fernando9Torres a întrebat:

Credeți ca mai sunt șanse de un nou "lockdown" prin toamna? Posibilitatea ca vreo rădăcina sa ne afectează iar? Ca și cum se întâmpla cu rădăcina din India(in India)?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sanse probabil zero ca de aia ne vaccinam

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca vine valul 4 da

| Feri5 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Câte valuri vor veni? Un milion?

Răspuns utilizator avertizat
| suntserios a răspuns (pentru Harfagre):

Comentariile tale prezinta doar teorii imbecile ale conspiratiei cu zero argumente... nu agenda reala a niciunui guvern.

Vorbe putem arunca multi.

Asa pot zice si eu ca tu primesti 25euro per ziua de postare rahaturi pe net, ca asta e agenda celor care te au angajat. Am oare dreptate? Poate am, am oare dovezi sau doar am aruncat vorbe in vant

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Răspuns : este posibil dar puțin probabil.

Răspuns utilizator avertizat