| shareable a întrebat:

Cum va petreceti serile de cand cu pandemia?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
36 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ma transform in peste si agat fete pentru Germania

| darrio2007 a răspuns:

Ca de obicei.

| Adry05 a răspuns:

Citesc, vorbesc cu prietenii, mă joc și stau la vorbă pe discord, mă uit la film/serial singură sau cu cine, mai stau pe aici, asta când nu ies sau după 11

| Mosotti a răspuns:

Ma uit la TV ca am n chestii de vazut, imi fac si alte pasiuni prin casa, e f okey.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ce treaba are pandemia? Ies la plimbare, tura de seara, in jur de 7:30-8, pentru cam o ora. Vin acasa, fac dus, posibil sa mai stau la calculator un pic, ma culc.

| Catrice a răspuns:

Pe afara, în pădure, cu grupul de 10-15 inși, luam pe unu de pe strada și ii facem exorcizare știi ce mișto de? Bem, mancam, dam muzica la maxim, nu ne vede nimeni.

| shareable explică (pentru Catrice):

Mi se pare asa dragut ca incerci mereu sa fii comica. Spirituala. Si nu prea iti iese. Adorabila.

| Catrice a răspuns (pentru shareable):

Vai,dar ce persoana necunoscuta drăguță eștihee hee
Nu știi tu ce se petrece în pădurile țării...

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Aolo și tu cu asta...pleacă măi.

| Catrice a răspuns (pentru RAY):

Mergi și te transforma că e seara.

| RAY a răspuns (pentru Catrice):

Sunt deja pe treaba rolling on the floorrolling on the floor

| DeyCj a răspuns (pentru Catrice):

Veniţi şi în pădurea Baciu? big grin
Da noaptea, nu ziua.Hai că vă însoțesc şi eu într-un weekend big grin

| Catrice a răspuns (pentru DeyCj):

Pai tu crezi că mergeam ziua? rolling on the floor

| DeyCj a răspuns (pentru Catrice):

No, haidaţi laughing. Numa să-mi zici şi când ca să leg fantomele laughing).

| Catrice a răspuns (pentru DeyCj):

Apai... nu-mi place așa... daca le mergi, pe cine mai fugărim?

| DeyCj a răspuns (pentru Catrice):

Le dezleg eu numa să vi laughing.

| Catrice a răspuns (pentru DeyCj):

*vii
Of of nu știi gramatica, nu mai vin sad

| DeyCj a răspuns (pentru Catrice):

Mă mai fentează autocompletarea happy.

| Catrice a răspuns (pentru DeyCj):

Tot nu mai vin.

| Celcestietot a răspuns:

Cum doresc, ca nu a venit sfarsitul lumii.

| LoveSleep a răspuns:

Sex. Mult sex.

| Frank51 a răspuns:

Ce poti face altceva decat sa te joci, sa te uiti la filme, sa citesti, sa mai iesi cu 2-3 prieteni? Facem aceleasi lucruri ca pana acum, diferenta este ca avem mai mult timp, elevii si studentii ca ceilalti muncesc.

| shareable explică (pentru Frank51):

Poate mai raspund si oameni cu pasiuni diferite

| Frank51 a răspuns (pentru shareable):

Asta ar fi misto, sa zica unu ca tunde oile seara, la asa ceva nu m-as astepta, in rest... boooring.

| DeyCj a răspuns:

Pe acasă, că după o zi de şantier abia îmi mai arde să fac ceva de mâncare(aia când viitoarea nevastă lucrează), menaj, etc. Deci am activitate happy.Tu?

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Ies cu prietenii, citesc măcar o oră, fierb un vin și gătesc chestii sofisticate.

| Nemessys a răspuns:

Lucrand.

| Sara2 a răspuns:

Da ce să fac o plimbare, iar la 22:59 în casă, că altfel iau amendă. Aștia ne confundă cu găinile, ne închid seara și ne dau drumu dimineața

| Green66 a răspuns:

După ora 23 uneori sunt golan în fața blocului, beau energizant, fumez și vorbesc în șoaptă. Când sunt acasă și nu am somn răspund întrebărilor de pe TPU, vorbesc cu prietenii care nu dorm și scriu poezii "pentru pereți".

| NikolasXD a răspuns:

In casa

| Anonimgirltpu a răspuns:

Netflix si chestii pentru job.

| macmac03x a răspuns:

Ma culc cu nevasta