| antrebarisiraspunsuri a întrebat:

De cand m-am vaccinat (cu ambele doze) parca nu mai rezist la bautura. Inainte beam fara probleme 2-3 doze de bere. Acum daca beau una de 330 parca ma ia somnul si nu mai am chef de nimic, imi vine sa ma pun in pat. A mai patit cineva asta? Nu imi explic de ce. Sa aiba vreo legatura cu vaccinul?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
Răspuns Câştigător
| johnnny123 a răspuns:

Da, de la vaccin se trag toate problemele...
Faptul că nu mai ții la băutură, tornadele, incendiile de vegetație, războiul, poluarea, tsunami-urile, radiațiile, moartea recifului de corali. Toate sunt din cauza vaccinului.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Corpul iti spune clar ca nu mai poate accepta bautura, de aceea iti da si starea asta, ca sa te opresti.
Ia o pauza de la baut alcool, ca oricum nu-i sanatos.

| cristi202 a răspuns (pentru Violleta2022):

Ei, nitelus, asa, pe "rana", merge... happy

| Goete a răspuns:

Cu care ambele ca deja se incepe cu a patra doza?

| Brizbriz a răspuns:

Al dracu' vaccin, si ne-au spus ca nu are efecte secundare... aaaaa... bunehee hee
deci, te-ai scos, si tu si familia ta

| Mavni a răspuns:

Nu cred ca vaccinul este cauza. Corpul tau s-a saturat de alcool.