| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

De ce va este frica de carantina?

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cui ii este?

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Oamenii stau acasa -> Nu mai cumpara -> Nu mai sunt nevoie de produse ->Nu se mai lucra la fabricarea produselor -> nu mai este nevoie de materie prima pentru procesul de fabricare -> nemai lucrand nu mai au venit din ce sa cumpere.
Este un domino, ce se adanceste tot mai mult

| PainTech a răspuns:

Nu imi e frica, nu cred ca ii e frica nimanui. Doar ca e foarte mult timp consumat aiurea. Nu vreau sa mai stau in casa, am lucruri de facut.

| gemeni6226 a răspuns:

Mie mi-a fost mai bine, am lucrat cu 2 ore mai putin.

| aumih16 a răspuns:

Pentru mine a fost ok cat timp am avut ce face!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi e frică. Ba chiar mi-a plăcut cât am fost în carantină. Am avut mai mult timp liber să mă ocup de casă stând acasă. happy Mă duceam doar la serviciu, cumpăraturi și inapoi acasă.

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Confunzi carantina cu autoizolarea. Mare diferenta. Cine a fost in carantina nu a stat la el acasa si nici nu a vazut soarele 14 zile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu abia astept carantina. De la 1 octombrie daca se poate, si pana in iulie 2021.

| Bruno92 a răspuns:

Mie nu îmi e teama nu generaliza

| Anonima163333 a răspuns:

Pentru ca vreau sa merg la SCOALA!

| CataCatalin994 a răspuns:

Nu-mi e frica de carantina, doar ca nu-mi place sa mi se ia din drepturi.