| solo123 a întrebat:

Din iunie cred ca s-au redeschis salile de fitness. Ati frecventat de atunci o sala? Cum vi se pare?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. E cam la fel ca inainte, porti masca pana la intrarea in sala, in timp ce exersezi nu este nevoie. Regula este distantarea dar asta e ceva ce se respecta mereu in sala, ca doar nu stai unul langa altul cand faci sport. Am impresia ca vine mai putina lume de dupa carantina, s-au mai lasat unii.

| Pantagruel a răspuns (pentru anonim_4396):

Plus ca e toamna, nu trebuie sa mearga bombardierii la plaja in 3 luni.