| Raluca591 a întrebat:

Dintre cei nevaccinati, ati mai iesit afara dupa ora 20:00? Iar amenda cat este?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
10 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Nu, n-am ieșit.

| gabicoo a răspuns:

50 de flotări!

| Celcestietot a răspuns (pentru gabicoo):

Nu, nu, daca te prind dupa ora 20 te baga in duba si te vaccineaza!

| RAY a răspuns (pentru Celcestietot):

laughinglaughing meriti fundita

| Celcestietot a răspuns (pentru RAY):

Merci man, macar cu atat sa ma aleg dupa ce am fost prins, lol laughing rolling on the floor

| Lukasssz a răspuns:

Nu mai bine te-ai vaccina ca sa eviti amenda?

| Ukaya a răspuns:

Nu mai opreste politia pe nimeni fiindca sunt foarte multi vaccinati afara

| Elliiieo3 a răspuns:

Pai nu e voie deloc? stiam ca e voie cu declaratie

| Amimanera a răspuns:

Oricum este frig, vreme naspa iar amicii care au simtul umorului sunt si ei nevaccinati.

| FanMetin2Alaska a răspuns:

Am iesit si a fost bine, amenda este sub pretul saraciei mondiale