| Ipanda909 a întrebat:

E Iohannes de vina pentru noul virus? Eu am auzit ca el a făcut asta special ca sa ne țină in casa sa furr păduri și din astea

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
29 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iohannis e stapanul lumii, el are controlul acum asupra Chinei, Rusiei, Sua si Guatemala

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ce aiureli! Este tot atat de vinovat ca si tine, ba chiar mai putin, fiindca el nu promoveaza teorii ale conspiratiei si nu invinovateste aiurea pe altii.

| alina2k18 a răspuns:

Tot PSD e de vina conform lui Iohannis laughing)

| Holiday a răspuns:

Culmea, nici macar Dragnea nu e de vina pentru asta. Intrebarea e, cine e de vina ca pun atatia botul la teorii tampite de genul asteia?

| Adrian5575 a răspuns:

Padurile se fura de ani buni in fata noastra, nu e nevoie sa ne tina in casa.

| kb9 a răspuns:

Rusia, Chinatown, BILL GATES! si acum un rasist-neinteligent ales din cauza foametei in Romania?

| Catrice a răspuns:

Da' nu știai ca el a conspirat cu guvernul chinez?

| sabin89 a răspuns:

Conspiraţia are origini mai vechi, începând de la Burebista.

| flixbuster a răspuns:

Nice trollingwinking

| Wr3nch a răspuns:

Sunt interese mari la mijloc! :0

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De parca cineva ar risca vietile a milioane de oameni ca sa faca niste bani(prost exempu((: ) ma gandesc ca ar fi mult mai usor sa pui niste paznici ca sa nu te deranjeze lumea cand furi decat sa convingi tot globul de existenta unui vireushappy
In alta ordine de idei, doar pe mine ma amuza si enerveaza teoriile astea in acelasi timp?laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru sabin89):

El a programat virusul sa se declanseze peste 2 milenii ca sa poata scapa de nevasta pe motiv ca e infectatalaughing

| mgtow a răspuns:

Pana nu vezi probele in fata nu ai de unde sa stii cu exactitate

| Pisicatttrgbg a răspuns:

Coronavirus e în toată lumea! Nu doar în România

| PainTech a răspuns:

Desigur. Nu sti ca are doctorat in productia de virusi si laboratoare secrete in China?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"adevărații" hoți nu lasă urme, sunt specializați în asta. Nu poti ști în amănunt ce se întâmplă dar la ce justiție avem în România, ehe.

| T0T a răspuns:

Eu credeam că a fost Bill Gates.

| Squeez3e a răspuns:

Eu zic sa nu mai fumati atat fake news si sa veniti pe TPU cu intrebari de genu ca nici domnul Iohannes nici Bill Gates nu au nici macar o treaba cu acest virus. Iohannis a fost profesor de fizică și inspector școlar înainte de a deveni primar al municipiului Sibiu în anul 2000, si cunoscut mai ales ca Bill Gates, este co-fondator (împreună cu Paul Allen) al Microsoft Corporation. Este pe locul 2 în topul celor mai bogați oameni din lume.Multumesc!

| Dalmore a răspuns:

Da, Iohannis e miezul Universului, din cauza lui stă în casă toată planeta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nicidecum, e de vină liviu dragnea, după ce a intrat la pușcărie s-a ofticat și a creat virusul împreună cu viorica dăncilă și gabriela firea ca să se răzbune pe toți românii care nu l-au votat, să vadă și ei cum e în pușcărie.
ADEVĂRUL VA IEȘII LA IVEALĂ! REVOLTA E APROAPE! OSTAȘI, RIDICAȚI MÂINILE SUS ȘI SCOATEȚI SĂBIILE DIN TEACĂ! SPUSESE ISUS, UITÂNDU-SE FIX LA ÎNGHEȚATA PE CARE O LINGEA ANDREEA MARIN! Deuteronom 2:1

| Violleta2022 a răspuns:

Peresedintele nu ti-a pus mana la ochi, asadar, puteai sa citesti presa internationala, sa vezi stirile la televizor ca esti destul de mare sa intelegi, ca nu-i o problema locala doar in tara noastra, ci in toata lumea!

| aXy99 a răspuns:

In sfarsit cineva care si-a dat seama. Ce mai revelatie ai avut!
Eu zic sa ai grija, nu cumva sa te intercepteze SRI-ul si sa te linseze unii...
Mai bine stergi intrebarea, sa fii sigur.

| Violleta2022 a răspuns:

Ai 21 de ani si nici macar sa te exprimi corect, nu esti capabila?
Cine-i "Iohannes" asta? Prietenul tau care te-a trimis sa furi paduri?

| GabiDumitrescu a răspuns:

Da, si sa mai vinda niste copii pentru organe! tongue P.S. Intrebarea asta trebuia pusa la mistouri...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astia fura lemnul forestier de cand lumea. Nu trebuie sa stam in casa pentru asta. Le duce cu trenul/tirul. Fara rusine ca mititeii de romani nu au ce face. Smecherii fac bani. Austriecii ne cara lemnul, noi nu suntem in stare nici sa-l taiem pentru noi, il dam la altii.

| Curious2 a răspuns (pentru Adrian5575):

Se va ocupa Mircea Diaconu de problemele forestiere.
Nu are liniste pana nu rezolva problemele astea.

| Lucian4 a răspuns:

laughing)) aoleuu. nuooo, Iohannis e pașnis... Informeaza-te!

| Alverto a răspuns:

Da normal, face parte din Ill(uminati împreună cu Kim Jong-un, Lil Pump, Donald Trump, Angela Merkel și cu George Washington. A și cu Bill Gates care a creat coronavirus împreună cu Iohanis și 5G care o să ne distrugă crying