| Jdjdjd a întrebat:

Hei! In seara asta am facut un test covid și nu m-am lămurit.Linia de sus este puțin vizibila iar linia de jos este F vizibila.Am sau nu Covid?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu putem stii, deoarece nu sunte m doctori, suna la Dsp si intreaba i pe ei.

| Brizbriz a răspuns:

Inseamna ca ai dat banii de pomana pe un test fara nici o valoare

| ngllllll a răspuns:

Fk ai grija cu covid ca se moara baby. Mai bine stai in casa.

| MateiStef a răspuns:

Daca este putin vizibila si este un test cu saliva nu este sigur daca ai covid sau nu. Poti suna la dps pentru un test.