| AmaliaCiprian789 a întrebat:

Heihappy Stiti cumva daca pot intra in Pepco Sebes/Alba Iulia fara certificat verde? Pot da comanda online la pepco?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Știu că la intrarea in Pepco ți se solicită certificatul verde.
Ñu stiu sa aibă magazin online. Dar dacă știi exact ce vrei, rogi angajatul comercial de la intrare, fata/băiatul care scanează certificatele, să îti aducă produsul dorit și ii plătești (poți încerca la prima oră a dimineții, cânď nu prea sunt clienti). De multe ori, metoda functionează.

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La fel ca la dm

| Lukasssz a răspuns:

Nu poti, ai nevoie de certificat verde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amalia, peste tot ai nevoie de certificat verde, cel mai bine vaccineaza te.