| Andreea202 a întrebat:

Hei! Teste antigene rapide se pot face și în farmacii sau doar în clinici speciale? Am nevoie pentru sala la scoala de șoferi.

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
1 răspuns:
| aditimus a răspuns:

Cele din farmacie nu primesti nimic la mana oficial (sms, hartie) pe cand cele rapide de la clinici primesti hartie si sms de la DSP