| anonim_4396 a întrebat:

Https://youtu.be/ELop2-x59Kw vaccinul Românesc creat de Prof Dr Virgil Păunescu va fi pus pe piată?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

Clar, lipseste finantarea, in ochii nostri. Dar nu se vrea. Multe boil se puteau vindeca dar sunt alte interese.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cine crezi ca poate sti?

| Legion7X a răspuns (pentru Lukasssz):

Da, probabil

| Lukasssz a răspuns (pentru Legion7X):

Clar, lipseste finantarea, in ochii nostri. Dar nu se vrea. Multe boil se puteau vindeca dar sunt alte interese.

| Lukasssz a răspuns:

Posibil