| Angelindeed a întrebat:

In viitor o sa coste sa te vaccinezi anti covid?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
9 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Daca nu treci prin boala cu success, nu costa nimic.

| Lukasssz a răspuns:

In viitorul apropiat, nu.

Răspuns utilizator avertizat
| dinaprilie a răspuns:

Nimic nu este gratis. Il platim deja dar mai pe ocolite, cum s/ar spune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa speram ca nu va mai exista boala si in felul asta sa nu se mai puna problema de vaccin.

| Vladyzch a răspuns (pentru anonim_4396):

O boala care exista nu prea are cum sa dispară decât în zeci de ani, dar doar prin imunizarea populației la acea boala, nicidecum altfel.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vladyzch):

De acord cu tine.

| MariaEElena0505 a răspuns:

Nu cred, sincer vorbind.

| Vladyzch a răspuns:

Nu exista un raspuns oficial pe aceasta tema.