| Razvan1lol a întrebat:

M-am vaccinat cu prima doza de pfizer acum 2 luni jumate. Vreau sa ma duc maine pentru rapel.(trebuia sa merg dupa 3 saptamani).
Mai primesc certificat verde?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca au trecut mai mult de 42 de zile, nu cred.

| J0B0MAT a răspuns:

Da

| Razvan1lol explică (pentru J0B0MAT):

Super, multumesc de raspuns

| J0B0MAT a răspuns (pentru Razvan1lol):

Să crești mare

| CIaudiu a răspuns:

Primesti dupa 10 zile de la rapel

| aIexica2022 a răspuns:

Daca nu faci pericardita intre timp poti sa te bucuri de certificat verde, sa te infectezi si sa dai si la altii.