| paulneamtu a întrebat:

Mai e obligatorie masca pe strada?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
Răspuns Câştigător
| Werrich a răspuns:

Da, pe 8 martie se renunță la masca pe strada

| Anonimafarahaz2 a răspuns (pentru Werrich):

Si la scoala sau liceu se renunța la masca?

| Mivelyn a răspuns (pentru Werrich):

Asa e

| Werrich a răspuns (pentru Anonimafarahaz2):

Pai nu, școala sau liceul sunt spatii închise, în spatii închise masca se va purta în continuare.

9 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Da sef, ca inca nu au anuntat ce se scoate si ce ramane.

| Catrice a răspuns:

Da cine o mai poarta pe stradawinking(

| Lukasssz a răspuns:

Da e obligatorie, dar eu nu am purtat-o niciodata afara.

| 1997onur a răspuns:

Nu stiu.

| Anonima163333 a răspuns:

Eu care n am purtat o niciodata pe strada si nu a avut nimeni nicio treaba laughing))

| Crisstina12 a răspuns:

Http://adfoc.us/74292983066923
Găsești aici răspunsul