| Zuse a întrebat:

Masca mai este obligatorie?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
Răspuns Câştigător
| amspy a răspuns:

Nu, nu mai este obligatorie de pe 9 Martie, cand s-a incheiat starea de alerta.

10 răspunsuri:
| LordCristobal a răspuns:

Nu,poate doar in spitale.

| KR0N5TADT a răspuns:

Acum te-ai trezit dintr-o beție îndelungată? Bei cam mult.

| Zuse explică (pentru KR0N5TADT):

Esti prost.

| KR0N5TADT a răspuns (pentru Zuse):

Sunt doar realist. Prostul de care vorbești e chiar cel care a postat întrebarea. Mai ai frați?

| Zuse explică (pentru KR0N5TADT):

Ce realism e asta? ca ar trebui sa fiu in aceeasi priza cu tine? nu e deloc relevant, nu lasi viata sa respire si nu faci nimanui vreun serviciu.
Cea ce faci, si faci din adins este sa ma afectezi pe mine pentru niste trivialitati invechite, faci asta pentru ca esti un prost de serie.

| Angelindeed a răspuns:

In ce lume trăiești?

| Zuse explică (pentru Angelindeed):

In lumea indoctrinatilor la tv. uratanie ce esti.

| cfrtobias a răspuns (pentru Zuse):

Daca era obligatorie probabil aproape toti purtau macar in autobuze, dar probabil nu se poarta nici la tine

| Zuse explică (pentru cfrtobias):

Mda... foarte inteligent, nu m-am gandit la asta.

| andreisuleasufletudinmine a răspuns:

La fata ta dawinking falosule