| SacuiuRobert926 a întrebat:

Merita sa particip la o dezabtere organizata de scoala/liceu unde ultimele medii cu care s-au intrat la liceu au fost de 8, cativa de 7? Aici ma refer la situatia covid ca s-au intregistrat zeci de mii de cazuri in Romania si sa nu ma imbolnavesc de covid. Eu nu am luat deloc covid in clasa.

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
Răspuns Câştigător
| Nirvanaaa a răspuns:

Dacă tu vrei, și respecți regulile acelea de baza, merita. Dacă nu tii neaparat atunci stai acasa.

2 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Nu merita, 8 nu e medie de liceu bun, dacă se întra cu 9, 84+ dahee hee

| Lukasssz a răspuns:

Nu frate, stai acasa, cea mai buna afacere.