| Joker3134 a întrebat:

N-o sa se faca o revolta ceva daca ne baga din nou in stare de urgenta? Cat sa si stam asa...

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Poti sa faci o revolta daca tu vrei.
e o tara libera

| Mosotti a răspuns:

Nu o sa se faca revolta sigur, pentru ca nu ne vor baga niciodata in stare de urgenta.

| Wr3nch a răspuns:

Faci tu revolta cand vine armata cu mitraliere si gaze lacrimogene? Pariu ca nici la usa de la intrare nu mergi? laughing

| Mosotti a răspuns (pentru Wr3nch):

Nu e vorba de asta, ca daca iesi milioane, nu mai faci tu nimic cu armata ta care e f putina, tragi in 1-2-3, dupa aia te mananca lumea cu tot cu mitraliera. Dar nu vom fi in stare de urgenta, garantat.
Mai ales daca unii au masca pentru gaze stiind de gaze, e jale.
Doamne fereste de asa ceva.

Tu nu vezi ca in SUA se bat trumpistii cu bidenistii si politia doar se uita?! Dar acolo asa au primit ordin, e altceva.

Răspuns utilizator avertizat
| Mosotti a răspuns (pentru Joker3134):

Nu vom intra deloc in stare de urgenta totala. Va ramane treaba maxim asa.

Răspuns utilizator avertizat