| Mihaela2022 a întrebat:

O să plec în Italia pe 1 august, stie cineva dacă vor mai fi granițele deschise la noi în România? Ca din cauza la coronavirus s-ar putea să intrăm iar in carantina

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce tot puneti intrebarea asta? Credeti ca pe TPU se citeste viitorul?

| xerxes1 a răspuns:

Eu am fost saptamana trecuta.Doar slovenii m-au intrebat unde ma duc si de ce.Chiar daca eram cu treaba le-am zis turism si m-au lasat in pace.

| DanaDaniellllla a răspuns:

Nu se știe încă nimic, guvernul dorește din nou să instaureze stare de urgență

| Javert a răspuns:

Nu știe nimeni. Atât știm cât ni s-a comunicat, si anume, dacă cresc cazurile alarmant vom trece la starea de urgență.
Sau Doamne ferește alte necazuri neprevăzute.