| AlexDorinel a întrebat:

Oare sunt familii unde sunt copii orfani din cauza ca le-au murit parintii de covid?

Oare cum se simt copiii aceia?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
4 răspunsuri:
| Meme10Meme a răspuns:

MUE PNL, cred ca asa se simt.

| Meme10Meme a răspuns:

=]]

| Ciscodus a răspuns:

Cum dracu' sa se simta rolling on the floor), se simt bine, fac chef ca nu mai au venit pasiv

| Unidentifiedabs a răspuns:

Pai iti dai seama, foarte tristi si speriati de covid.