| Andrei200202 a întrebat:

Pot sa ma vaccinez si la 5 dimineata? Oi găsi deschis?
Dacă am făcut primele 2 doze într-un oraș si as face a 3 a doza in alt oras pot lua bonurile de masa din orașul in care am făcut a 3 a doza?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
5 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Au fost campaniii de vaccinare deschise non-stop.Dar in orasele mare!
De aflel programul incepe pela 8 zic.Cand am fost doza 3 nu am asteptam foarte mult.
NU stiu daca se dau si bonuri de masa, intreaba!

| Andrei200202 explică:

Ce prostie, cica trebuie sa fii vaccinat in nu stiu ce perioada si blabla.n-am mai vazut asa ceva. Asta e. E vina mea ca m-am vaccinat ca prostu din mai si altii care s au vaccinat acum o luna pot primi. Ei au fost mai responsabili

| Ciprian09 a răspuns:

Faci vaccinul doar pentru bonurile de masa sau?

| floresdemayo a răspuns (pentru Ciprian09):

Dacă ai poftă de mâncare și nu ai bani, ce faci? Speri la bonuri de masă.

Nici nu stiam că se mai dau! ))
Eu ma voi duce la 4 dimineață, ca să i-o iau înainte.

| Andrei200202 explică (pentru Ciprian09):

Sunt vaccinat dejalaughing)