| anonim_4396 a întrebat:

Pot să văd undeva o hartă completă pentru toată planeta cu câti contaminați cu corona virus au!?
Aș vrea să văd dacă există țări fără infectați sau unde virusul moare pentru că se spune că dacă este expus la o temperatură mare adica poate în țările calde virusul moare.

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
Răspuns Câştigător
| zilog a răspuns (pentru 18Matei18):

Mulțumesc!
Stii cumva site-uri de job-uri din coreea de nord pentru că văd că ei nu nu au nici un infectat si nici un decedat happy

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat