| Mllaf a întrebat:

Poti sa vezi cine si unde ti a folosit certificatul verde?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă nu este la tine, dacă a ajuns la persoană necunoscută de tine, fără știința ta, poți să afli asta doar dacă este prins.

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu

| Frank51 a răspuns:

Doar dacă află poliția că este folosit de cineva ilegal, și te anunță ei să dai cu subsemnatul.

| Lioana a răspuns:

Doar cei carora le-ai dat certificatul tau il puteau folosi.

| Catalin77945 a răspuns:

Doar daca afla politia, dar de regula daca l-ai trimis cuiva cam ala ar trebui nu?