| elcosmin a întrebat:

Am o prietena cu beneficii, si intr-o zi am chemat-o la mine acasă că eram singur, mi-a făcut un oral atâta tot, nu ne-am sărutat, si nu a fost nimic mai mult intre noi. Acum sunt foarte răcit și sunt speriat să nu am covid. Credeți că covidul poate fi transmisibil sexual?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
9 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai daca se ia si de la un metru distanta... ce sa mai zici mai aproape?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ăștia de aici doar îți strică seara, mai bine, cheam-o încă o dată. Măcar să poți muri fericit. ))

| anonim_4396 a răspuns (pentru floresdemayo):

La noi cei care crapă de covid sunt aruncați într-o remorca, fiindcă la morgă nu mai sunt locuri. Scenariu desprins din filme horror +18

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

E trist. sad

Dar băiatul ăsta n-are nimic. A răcit, fiindcă și-a scos-o afară. Schimbare bruscă de climă. De la tropice la gerul polar. laughing Trebuia să se gândească și el, ca a venit iarna. ))

| anonim_4396 a răspuns (pentru floresdemayo):

Lol rolling on the floor

| gabicoo a răspuns:

Vrem să o cunoaștem și noi pe prietena ta!
Membrii comunității TPU.ro sunt imuni la COVID - 19!
winking

| siriusblack98 a răspuns:

E suficient sa stai langa o persoana infectata...de sex nu mai incape discutie.

| Panamax a răspuns:

Adica daca l-ai dat sau daca l-ai luat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot ce e posibil, poate ea nu avea simptome că era asimptomatica