| Flacără0000 a întrebat:

Salut, am un zbor luna asta pana in belgia, stiti cumva daca am nevoie de test covid la aeroport?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
3 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Cind ai luat bilet sunt sigur ca ai intrebat pe aia,acolo la agentie,ori la telefon, acum ai intrat pe aici sa afle poporul ca zbori cu avionul in Belgia laughing
E bun si asa rau, gata ai rezolvat, sa bifat, stie lumea ca zbori, cred ca te simti minunat laughing

| RxTx a răspuns:

Da dar interesează te mă compania respectiva poate accepta test finala făcut la farmacia helpnet la 30 lei

| buzucan a răspuns:

Pe MAE ce zice?