| combativul a întrebat:

Salut, as dori sa stiu daca aeroporturile sunt deschise in luna Iulie cam pe la mijloc. Doresc sa plec din Anglia si vreau sa stiu daca sa-mi cumpar bilet de pe acum sau sa mai astept?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
2 răspunsuri:
| Justme79 a răspuns:

Buna cel mai probabil și că să fi sigur încearcă și uitate pe net că știu că de acolo mai poți afla dacă se da voie sau cel mai bine încearcă și suna direct la aeroport aici la noi și îți spun sigur

| DanaDaniellllla a răspuns:

Poți să îți cumperi bilet de avion cu asigurare de călătorie. Oricum aeroporturile se redeschid pentru curse.