| anonim_4396 a întrebat:

Salut
Știe cineva când se vor redeschide cluburile de noapte si barurile?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
15 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Când ne lasă guvernul să ieșim după ora 21

| InOrOut a răspuns (pentru Catrice):

| Catrice a răspuns (pentru InOrOut):

Nu,toate unitățile și magazinele închid la 21.

| InOrOut a răspuns (pentru Catrice):

Ai zis "Când ne lasă guvernul să ieșim după ora 21" - pai te lasa sa iesi dupa 21, pana la 23 tongue

| Catrice a răspuns (pentru InOrOut):

Pai daca toate închid la 21, ce sa faci 2 ore singur pe străzi?

| AvalohAlyn a răspuns:

Sper că niciodată.Nu ne trebuie așa cevalaughing

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Prin 2022.

Răspuns utilizator avertizat
| cfrtobias a răspuns:

Cand se va vaccina 70% din Romania happy sau mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ăștia zic că e stare de alerta pana pe 14 Ianuarie dar nu scrie ce putem face dupa ce va trece

| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Cine a zis ca nu se prelungește? Foarte probabil sa prelungească

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa ce da faliment toate

| MValentin a răspuns:

Greu de spus... dar sa zicem ca o sa afli detaliile acestea cand se vor redeschide si scolile fizic (februarie martie aprilie) pana atunci petrecerea acasa nu strica, seara buna

| IonutSiAtat92 a răspuns:

Din partea mea, sa nu mai existe cluburi si baruri niciodata.

| Vali1000 a răspuns (pentru IonutSiAtat92):

Nu am nimic cu cluburile si barurile dar s-a închide de tot palea care sunt te homosexuali.