| ShadowLoleris a întrebat:

Salut!
Știți dacă a început a treia etapă de vaccinare împotriva COVID-19, pentru restul populației?
Mulțumesc!

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu s-a terminat nici a doua.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Se va anunta la televizor, pe internet si in ziare, tu sa stai cu ochii si urechile pe știri Antena 3, Romania Tv Digi 24 Realitatea, B1tv, astea sunt canale exclusiv de știri care aduc in platou doctori si de la ei vom afla toți cand va incepe a treia etapă de vaccinare, multă sănătate.

| ania a răspuns:

Sper ca nu

| Zuzu1991 a răspuns:

In aprilie se preconizeaza, cica, ca vor veni milioarde de doze de vaccin

| Gabryel85 a răspuns:

Cred ca abia prin aprilie, daca suntem norocosi.