| Silviu737 a întrebat:

Salut TPU. As vrea sa stiu de ce vaccinul impotriva coronavirus nu are un publicat pe internet un prospect. Nu vreau răspunsuri de la oameni care cred ca Bil Gates si oculta mondiala vor sa ne omoare sau sa ne microcipeze cu el. Dacă voiau să ne omoare puneau ceva in pastilele pe care le avem in casa si care sunt mai comune. Oamenii care cred in astfel de lucruri ii rog sa evite această întrebare. P.S L-a facut cineva? Ați avut reacți adverse

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cum adica nu e publicat prospectul?
E peste tot pe net.

| Zuzu1991 a răspuns:

Pentru ca nu iti trebuie tie PERSONAL, tu NU o sa pui mana pe un vaccin care trebuie tinut la minus 80 de grade
si in general se face vaccinul numai cu acordul doctorului de familie care stie de ce suferi
insa oricum ti l-a dat mai sus WhiteLife

| Yuoia a răspuns:

Ba este publicat dar nu l-ai gasit tu.

| Digikey a răspuns:

Eu cred ca l-au facut ca sa vanda mai multe pastile albastre.

| Digikey a răspuns:

Cum naiba sa gandeasca cineva sa ne omoare?
Un cioban isi ucide oile in loc sa le mulga o lunga perioada de timp?

| Digikey a răspuns (pentru Digikey):

O sa apara boli noi si medicamente noi.Recomandari venite de sus samd.Deja dupa mintea lor ar trebui sa ne vaccinam de 3-4 ori pe an pentru ca un chinez nu si-a fiert bine liliacul.