| nyoentox2002 a întrebat:

Salutare! Se dau bonuri la astea care au facut vaccin anticovid? A primit cineva?
Eu am 2 doze facute!

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Retroactiv nu se dau.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

S-au dat, dar s-au terminat.

| ywar a răspuns:

Acolo unde au bonuri pentru flamanzi, sa ceri si o carte de gramatica. Ai probleme cu acordul?

| nyoentox2002 explică (pentru ywar):

Ce prost esti! Eu daca fac rost ma duc la lidl, ma iau dulciuri, da si imi mai iau pachet la muncă

| Lukasssz a răspuns:

Te-ai vaccinat doar pentru acele bonuri?

| nyoentox2002 explică (pentru Lukasssz):

Nu! M-am vaccinat ca o sa trebuiască ls viity

| Werrich a răspuns:

Se da la cei care a facut prima doza de vaccin DUPA data de 3 septembrie 2021, cei care au facut inainte nu primesc nimic.

| nyoentox2002 explică (pentru Werrich):

Eu am doua doze si a doua doza. Facut pe 3 noiembrie!

| Salontanul a răspuns (pentru nyoentox2002):

Eu am facut a doua doza in octombrie si mi-au dat 100 lei in bonuri.

| Salontanul a răspuns (pentru Salontanul):

Eu am facut in octombrie si am primit. Nici nu stiam. inseamna ca la voi sunt hoti. laughing Te-au pus sa semnezi si le-au luat ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ieri am făcut a treia doza, nu mi-a dat nimeni nimic. În alta ordine de idei, nu pentru voucher am mers eu la vaccin.