| Karissa a întrebat:

Stie cineva daca se poate merge la colindat in Brașov anul acesta? O prietena vrea sa meargă cu mine dar nu știu daca e posibil sau nu, ea zice ca dar, dar nu stiu ce sa zic...

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Se poate dar cu masca pe față si minimum 6 persoane, cum sa colinzi cu masca?

| Numelenueimportant55 a răspuns:

Păi de ce sa nu se poată?
Mergi că în orice an