| Girly97 a întrebat:

Sunt sanse sa revenim vreodata la starea de urgenta/alerta?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Desigur ca da, doar ca să exagerat extrem de mult, ies din casa și încă mai vad oameni vii, semn ca a fost o isterie în masa, nu exista democrație, sa se înțeleagă asta

| oglindasultanului a răspuns:

Probabil, la toamna.

| Crackman a răspuns:

Ds

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt sanse foarte mari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu prea cred. S-a cam dus pandemia asta....mai multe de doi ani nu prea mai are de unde.

| user0010 a răspuns:

La cea de alertă, da. La cea de urgență, nu cred.

| Antimanele104 a răspuns:

Da. Depinde, bineînțeles, și de alte condiții, dar da, este foarte posibil. Pandemii au fost și tot vor mai fi.

| Danut32243 a răspuns:

Ce am vazut pana acum a fost doar un simplu test sa vada cum reactioneaza populatia la restrictii la mesajele de la TV sau de la diferiti Jurma, Arafat Gheorghita.
Practic prostimea crede orice.