| monycutzza a întrebat:

Testul antigen cat este valabil?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Testul rapid pentru Covid-19 este valabil 24 de ore iar testul PCR este valabil 72 de ore.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Anti ce?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Testul covid?

| Gligore2000 a răspuns:

In general 48 de ore iar pcr-ul 72.

| David23445 a răspuns:

Cel antigen este mai ieftin și durează 48 de ore iar cel pcr este mai scump și durează 72 de ore

| ionescuvasile007 a răspuns:

Cat vreau muschii mei.