| SakuraHaruno4348 a întrebat:

Știe cineva dacă am nevoie de certificat verde pentru iulius mall in Cluj sau vivo?

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu ai nevoie.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Sunt câtiva din Cluj pe aici, care o sa te informeze.
În orasul meu, inca se cer, in anumite locatii. Desi, avem tot mai putine cazuri de infectari.
Ba mai mult, si temperatura se mai ia.
(asta, ca să nu stea degeaba, agentii de securitate, să facă si ei ceva util)

PS.
S-a propus deja de către Marcel Ciolacu, eliminarea certificatului verde in Romania.

| Lioana a răspuns:

In mall-uri, da, ai nevoie.

| Mavni a răspuns:

In orice mall ai nevoie de certificat verde.

| InseinMft a răspuns:

În continuare, accesul se face doar pe baza certificatului verde (persoane vaccinate împotriva virusului SARS-CoV-2 şi pentru care au trecut 10 zile de la finalizarea schemei complete de vaccinare; persoane aflate în perioada cuprinsă între a 15-a zi și a 180-a zi ulterioară confirmării infectării cu virusul SARS-CoV-2; ) şi cu mască de protecţie purtată corespunzător!