| anonim_4396 a întrebat:

Știți careva CU EXACTITATE când vor înceta de tot restricțiile anticovid în România? Aș dori un site oficial nu doar presupuneri.

Atenţie! Problemele medicale necesită asistenţă/consult specializat, vă recomandăm să apelați la acest tip de consult pentru diagnostic și tratament. Sugestiile utilizatorilor TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical.

Psihologii voluntari din secțiunea Coronavirus răspund doar întrebărilor legate de ce simțiți în această perioadă, întrebări care au legătură cu starea voastră psihică în contextul pandemiei.
Pentru informații oficiale despre pandemia de coronavirus folosiți site-ul https://stirioficiale.ro sau alte surse validate de autoritățile statului.
3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu stie nimeni, nici macar guvernantii nu stiu.
In orice caz incetarea starii de alerta si a tuturor restrictiilor vor fi anuntate oficial si in toate mijloacele mass-media.

| johnnny123 a răspuns:

Dacă s-ar fi stabilit CU EXACTITATE când vor înceta toate restricțiile, nu crezi că această dată s-ar fi anunțat pe toate canalele mass-media? Sau poate crezi că ar fi publicată doar discret pe un site?

| NunuNini a răspuns:

Nici Arafat nu stie. Si vrei sa stim noi?